O firmie

Poznaj nas bliżej

Firma MINI-STAL B powstała w 1994 roku w miejscowości Węglewo, jako jednoosobowa działalność gospodarcza. Z biegiem czasu przeniesiono firmę do Pobiedzisk, a po zmianie właściciela przekształcono ją w Spółkę Cywilną.

Zajmujemy się handlem wyrobami hutniczymi, a także drobnymi usługami dla klientów. Oferujemy też swoim klientom transport zakupionej stali. Obecnie mamy dwa samochody: jeden do 1,2 tony z możliwością przewozu towaru w odcinkach do 7 metrów oraz drugi samochód z ładownością 4 tony i możliwością przewozu towarów do 12 mb. Oprócz tego, zajmujemy się cięciem blach od gr.0,5 mm do 5,0 mm na długość do 3 mb, gięciem strzemion na podany wymiar, cięciem palnikiem gazowym lub przecinarką tarczową.

Posiadamy hale magazynowe, gdzie składujemy większość naszych wyrobów, w ten sposób zabezpieczając je przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Jesteśmy dyspozycyjni dla naszych dla naszych klientów sześć dni w tygodniu, którym dziękujemy za dotychczasową współpracę i okazane zaufanie.